Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml – Tonikum proti lupům

380 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml – Tonikum proti lupům od výrobce Sinergy Cosmetics je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml – Tonikum proti lupům právě nyní za bezkonkurenční cenu 380 Kč.

Katalogové číslo: 8033745722083 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml – Tonikum proti lupům od dodavatele s dobrým jménem Sinergy Cosmetics lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Bezoplachové vlasové tonikum zajistí vynikající antimikrobiální a čistící účinek. Kombinace obsažených látek napomáhá léčit příčiny suchých i mastných lupů. Pro maximální efekt je vhodné použití i dalších produktů ze stejné řady. Aktivní složky: Piroctone Olamine – látka s vysoce antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi. Pyrithion zinečnatý – prokazatelně vyrovnává nadměrnou tvorbu kožního mazu, taktéž působí antibakteriálně a antimikrobiálně. Climbazol – účinně zabraňuje tvorbě suchých i mastných lupů. Kopřiva dvoudomá – poskytuje čistící a protizánětlivý efekt. Použití: V prvním týdnu alespoň 2x umyjte vlasy šamponem Treatment Purifying. Po umytí aplikujte tonikum do vlasové pokožky. Ostatní dny tonikum nanášejte i bez předchozího mytí. Po intenzivním prvním týdnu pokračujete s aplikací pouze po umytí vlasů šamponem. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745722083
  • Další vlastnosti: Objem 60 ml. Typ vlasů Proti lupům. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml - Tonikum proti lupům
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Serum 60ml – Tonikum proti lupům
380