Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml – Silné tonikum proti padání

425 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml – Silné tonikum proti padání od společnosti Sinergy Cosmetics je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml – Silné tonikum proti padání – nakoupíte u nás nyní za 425 Kč.

Katalogové číslo: 8033745722137 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml – Silné tonikum proti padání zboží dodává Sinergy Cosmetics je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Silné bezoplachové tonikum dokonale potlačuje nadměrné vypadávání vlasů. Kombinace aktivních složek a jejich vyšší hustota vlasovou pokožku účinně čistí, stimuluje a podporuje růst nových vlasů. Aktivní složky: Bříza – nabízí vynikající dermopurifikační efekt, snižuje množství kožního mazu, čistí vlasovou pokožku a zajistí vhodné podmínky k růstu nových vlasů. Mentol a šalvěj – kombinace s velmi silným antioxidačním a antiseptickým účinkem. Vlasovou pokožku čistí a zároveň zanechává příjemný svěží pocit. Rozmarýn – další z řady látek se skvělými antimikrobiálními, antioxidačními, antiseptickými a tonizačními vlastnostmi. Příznivě ovlivňuje proces obnovy pokožky. Chilli paprička – vyživuje kořínky vlasů a zamezuje jejich vypadávání. Arnica – stimuluje vlasové cibulky, čímž působí na růst vlasů. Zároveň vyživuje vlasovou pokožku. Kopřiva dvoudomá – poskytuje čistící a protizánětlivý účinek. Použití: V prvním týdnu alespoň 2x umyjte vlasy šamponem Treatment Energyzing. Po umytí aplikujte tonikum do vlasové pokožky. Ostatní dny tonikum nanášejte i bez předchozího mytí. Po intenzivním prvním týdnu pokračujete s aplikací pouze po umytí vlasů šamponem. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745722137
  • Další vlastnosti: Objem 60 ml. Typ vlasů Proti padání. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml - Silné tonikum proti padání
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Serum Plus 60ml – Silné tonikum proti padání
425