Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml – Silně tužící gel na vlasy

216 

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml – Silně tužící gel na vlasy zboží dodává Sinergy Cosmetics je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml – Silně tužící gel na vlasy v akci za 216 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721536 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml – Silně tužící gel na vlasy od tohoto skvělého výrobce Sinergy Cosmetics – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Extra silný gel na vlasy si hravě poradí i s tím nejvíce bláznivým účesem. Pevně jej zafixuje a postará se o jeho dlouhotrvající výdrž. Nezanechává ve vlasech stopy, rychle zasychá a poskytuje přirozený lesk. Použití: Přiměřené množství naneste prsty do suchých či vlhkých vlasů a dotvarujte do požadovaného účesu. STYLE SYSTEM OD SINERGY COSMETICS Řada produktů italské vlasové kosmetiky určená k závěrečnému stylingu. S přípravky snadno dosáhnete dokonalého účesu, pevné fixace a dlouhotrvajícího efektu bez nežádoucího zatížení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721536
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Sinergy Style System.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml - Silně tužící gel na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Strong Modeling Gel 250ml – Silně tužící gel na vlasy
216