Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy

189 

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy od skvělé a známé značky Sinergy Cosmetics lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy – nyní můžete mít za 189 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721505 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy od značky s dlouholetou tradicí Sinergy Cosmetics je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Objemový lak na vlasy zajišťující silnou fixaci účesu bez toho, aby zatěžoval vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů, ideální pro jemné vlasy, kterým dodává objem. Nedráždí vlasovou pokožku, nezatěžuje vlasy, neslepuje, nezanechává na nich mastný film a snadno se vyčesává. Díky svému vysokému stupni fixace udrží účes zafixován po celý den a zároveň ponechá vlasy flexibilní a elastické. dodává objem neslepuje nedráždí vlasovou pokožku nezatěžuje vlasy nemastí snadno se vyčesává dodává vlasům lesk a elasticitu STYLE SYSTEM OD SINERGY COSMETICS Řada produktů italské vlasové kosmetiky určená k závěrečnému stylingu. S přípravky snadno dosáhnete dokonalého účesu, pevné fixace a dlouhotrvajícího efektu bez nežádoucího zatížení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721505
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Sinergy Style System.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml - Objemový lak na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy
189