Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy

1500 

Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy od značky s dobrým jménem Sinergy Cosmetics je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy zrovna teď v akci za 1500 Kč.

Katalogové číslo: 6628 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy od výrobce s mnohaletou tradicí Sinergy Cosmetics je k získání právě teď u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Vzorník na barvy Sinergy Professional. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6628
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy
Sinergy Cosmetics Sinergy Professional Vzorník na barvy
1500