Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Argan Mask 250ml – Maska s arganovým a jojobovým olejem

249 

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Argan Mask 250ml – Maska s arganovým a jojobovým olejem od známé značky Sinergy Cosmetics je k dispizici za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Argan Mask 250ml – Maska s arganovým a jojobovým olejem nyní za 249 Kč.

Katalogové číslo: 8033745722366 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Argan Mask 250ml – Maska s arganovým a jojobovým olejem od spolehlivého výrobce Sinergy Cosmetics je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Maska s obsahem arganového a jojobového oleje zajistí hloubkové ošetření, posílení a vyživení vlasů. Účinně zabraňuje jejich krepatění, přispívá k hedvábné jemnosti a zvyšuje elasticitu. Aktivní složky: Arganový olej – vysoce intenzivně vyživuje, chrání a prodlužuje životnost barvy. Stará se také o jemnost, lesk a pružnost vlasů. Jojobový olej – působí na vlasy a vlasovou pokožku skutečně blahodárně, protože se svou strukturou nejvíce podobá přirozenému mazu pokožky hlavy. Obsahuje řadu mastných kyselin a vitamínů. Nabízí zvláčňující, antibakteriální a posilující efekt. Poskytne vlasům lesk, jemnost a ochranu před sluncem či tepelnou úpravou, taktéž napomáhá přirozenému objemu. Použití: Aplikujte na vlasy umyté šamponem ze stejné produktové řady. Nechejte 5 minut působit a poté důkladně opláchněte. POTION D’OR LINE OD SINERGY COSMETICS O arganovém oleji se pro jeho mnohé příznivé účinky často hovoří jako o tekutém zlatě. Své místo již dlouhou dobu zaujímá mimo jiné i v péči o vlasy, které dokonale vyživuje, chrání a zamezuje jejich krepatění. A právě tento elixír krásy a mládí prostupuje všemi produkty z řady Potion d’or.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745722366
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Letní řada. Řada Sinergy Potion D’Or.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D'Or Argan Mask 250ml - Maska s arganovým a jojobovým olejem
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Argan Mask 250ml – Maska s arganovým a jojobovým olejem
249