Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy

345 

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy od výrobce s dobrým jménem Sinergy Cosmetics je k dostání za výborné peníze. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy výhodně za cenu 345 Kč.

Katalogové číslo: 6701 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy od výrobce s dobrým jménem Sinergy Cosmetics je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Krémový zesvětlující přípravek je skvělým a praktickým řešením pro efektivní, rychlé a bezpečné odbarvení vlasů. Dokáže odstranit i kosmetický pigment, zajistí zesvětlení až o 7 tónů. Je mimořádně šetrný vůči vlasům i vlasové pokožce. Aktivní složky: Kukuřičný protein – poskytuje skvělý čistící a zjemňující účinek. Včelí vosk – nabízí ochranu a potřebnou hydrataci vlasové pokožce, má také protizánětlivý, antibakteriální a regenerační efekt. Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6701
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml - Krémový melír na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum White Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy
345