Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy

345 

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy od kvalitního výrobce Sinergy Cosmetics . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy zrovna teď v akci za 345 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721086 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy od této skvělé značky Sinergy Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Krémový přípravek určen k zesvětlování vlasů. Obsahuje rostlinné modré mikropigmentů, které zabraňují tvorbě nežádoucích žlutých či oranžových odstínů. Mimořádně šetrné složení zajistí skvělý zesvětlující účinek až o 7 tónů a zároveň nesnižuje kvalitu vlasů a nezatěžuje životní prostředí. Aktivní složky: Kukuřičný protein – poskytuje skvělý čistící a zjemňující účinek. Včelí vosk – nabízí ochranu a potřebnou hydrataci vlasové pokožce, má také protizánětlivý, antibakteriální a regenerační efekt. Čistě modré pigmenty Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721086
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml - Krémový melír na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blu Bleaching Cream 250ml – Krémový melír na vlasy
345