Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g – Černý melír na vlasy

399 

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g – Černý melír na vlasy od této spolehlivé značky Sinergy Cosmetics je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g – Černý melír na vlasy ve výhodné slevě 399 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720980 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g – Černý melír na vlasy od přední značky Sinergy Cosmetics , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Navzdory své černé barvě vyniká melírovací prášek vynikajícími odbarvujícími schopnostmi. Inovativní složení s obsahem prášku z bambusového uhlí mimo skvělého odbarvení vlasů, a to až o 9 odstínů, zajistí pohlcení toxinů a nečistot, zároveň detoxikuje a poskytne kondicionační účinek. Přípravek ve vlasech nebobtná. Perfektního zesvětlení dosáhne i při kombinaci s nízkoprocentním peroxidem. Aktivní složky: Aktivní uhlí – poskytuje čistící, detoxikační a antireflexní účinek. Černé barevné pigmenty – zajistí vynikající zesvětlení vlasů, eliminuje nežádoucí odlesky ve vlasech. Kationtový derivát guarové gumy – regeneruje a nabízí kondicionační vlastnosti. GIVE BACK – jedná se o speciální komplex účinných organických látek, které hloubkově působí během chemického ošetření vlasů (odbarvování, barvení, trvalá). Zadržují ve vlasech látky a pigmenty a tím účinně regenerují a obnovují vlasové vlákno. Výsledek dokonale zdravých, lesklých a pružných vlasů je okamžitě rozeznatelný a také dlouhodobě udržitelný. Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720980
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g - Černý melír na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Powder 500g – Černý melír na vlasy
399