Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g – Černý krémový melír na vlasy

410 

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g – Černý krémový melír na vlasy od kvalitního výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání teď opravdu levně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g – Černý krémový melír na vlasy za super cenu 410 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720973 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g – Černý krémový melír na vlasy od dodavatele s dobrým jménem Sinergy Cosmetics lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Krémový zesvětlovač vlasů bohatý na černé pigmenty a aktivní uhlí zajistí vlasům šetrné, ale zároveň velmi silné odbarvení, a to až o 8 tónů. Přípravek obsahuje systém GIVE BACK – jedná se o speciální komplex účinných organických složek, které hloubkově působí během chemického ošetření vlasů (odbarvování, barvení, trvalá). Tyto složky zadržují ve vlasech látky a pigmenty a tím účinně regenerují a obnovují vlasové vlákno. Výsledek dokonale zdravých, lesklých a pružných vlasů je okamžitě rozeznatelný a také dlouhodobě udržitelný. Aktivní složky: Aktivní uhlí – poskytuje čistící, detoxikační a antireflexní účinek. Šedočerné pigmenty – zajistí vynikající zesvětlení vlasů, eliminuje případné nežádoucí odlesky. Kationtový derivát guarové gumy – regeneruje a nabízí kondicionační vlastnosti. Arganový olej – významný pro své vyživující, regenerační a ochranné schopnosti. Také prodlužuje životnost barvy. Včelí vosk – nabízí ochranu a potřebnou hydrataci vlasové pokožce, má také protizánětlivý, antibakteriální a regenerační efekt. Sójový prášek – napomáhá udržet ve vlasech správnou hydrataci, elasticitu a zdravý vzhled. Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 60 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720973
  • Další vlastnosti: Objem 250 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g - Černý krémový melír na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Black Cream 250g – Černý krémový melír na vlasy
410