Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml – Krémový peroxid

45 

Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml – Krémový peroxid od společnosti Sinergy Cosmetics je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml – Krémový peroxid za super cenu 45 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721222 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml – Krémový peroxid od výrobce s dlouholetou historií Sinergy Cosmetics je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Lehce parfemovaný oxidační krém určený ke kombinaci se Sinergy barvami na vlasy. Znásobí účinek vlasové barvy, zároveň pečuje o strukturu vlasů, zanechává je příjemně hebké a posílené. Aktivní složky: Cerearyl alcohol – mastný, ve vodě nerozpustný alkohol získaný extrakcí z kokosu. Zajistí zvláčňující a emulgační efekt. Minerální oleje – komplex poskytující vlasům péči a hedvábnou jemnost, také napomáhá snadnějšímu rozčesávání. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721222
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml - Krémový peroxid
Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 20 VOL 6% 150ml – Krémový peroxid
45