Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml – Krémový peroxid

45 

Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml – Krémový peroxid od společnosti s výborným jménem Sinergy Cosmetics . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml – Krémový peroxid za bezkonkureční cenu 45 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721215 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml – Krémový peroxid od tohoto předního výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání teď opravdu levně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Lehce parfemovaný oxidační krém určený ke kombinaci se Sinergy barvami na vlasy. Znásobí účinek vlasové barvy, zároveň pečuje o strukturu vlasů, zanechává je příjemně hebké a posílené. Aktivní složky: Cerearyl alcohol – mastný, ve vodě nerozpustný alkohol získaný extrakcí z kokosu. Zajistí zvláčňující a emulgační efekt. Minerální oleje – komplex poskytující vlasům péči a hedvábnou jemnost, také napomáhá snadnějšímu rozčesávání. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721215
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml - Krémový peroxid
Sinergy Cosmetics Sinergy Oxidizing Cream 10 VOL 3% 150ml – Krémový peroxid
45