Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional

105 

Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional od této přední společnosti Sinergy Cosmetics je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional – nyní pořídíte za 105 Kč.

Katalogové číslo: 5726 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional od společnosti s dlouholetou tradicí Sinergy Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Profesionální oxidační barva na vlasy se sníženým obsahem amoniaku s výtažky z Limnanthes Alba (zrcadlovka bílá) – chrání vlas, zjemňuje, hydratuje a pomáhá zvýraznit barvu vlasů. Barvy obsahují až 99% čistých pigmentů, které zajistí jasné a přirozené barevné odstíny. Kombinace těchto pigmentů a pečujícího oleje ze semínek rostliny Limnanthes Alba nabízí: dlouhotrvající životnost a jas barvy širokou škálu barevných odstínů dokonalé krytí šedin šetrnou možnost zesvětlení vlasů zachování struktury vlasu bez nežádoucího poškození snížení ztráty epidermální vody, čímž pomáhá udržovat přirozenou hydrataci lesk a hedvábnou jemnost vlasů Aktivní složky: Olej ze semínek rostliny Aimnanthes Alba (zrcadlovka bílá) Pšeničný protein Hedvábné proteiny Komplex minerálních olejů Mléčné bílkoviny Olej z lněného semínka Aloe Vera Příprava a použití: Barvu Sinergy Hair Color smíchejte s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream v poměru určeném podle výsledného požadavku, viz. sekce poměry míchání (peroxid není součástí balení, je nutné jej koupit zvlášť dle požadované síly peroxidu). Míchejte v nekovové misce, ideálně v plastové nebo skleněné. Směs dobře promíchejte. Vymíchanou barvu nanášejte na suchý, neumytý vlas plastovým štětcem. Dodržte dobu působení, viz níže. Před ukončením přidejte na vlasy malé množství teplé vody a jemnou masáží vytvořte emulzi. Závěrem důkladně opláchněte a pokračujte v péči šamponem na barvené vlasy. Výběr peroxidu: Pro přeliv / tónování vlasů Pro barvení bez zesvětlování (nejčastější volba) Pro barvení se zesvětlením o více než 2 odstíny Poměry barvy, peroxidu a časy dle požadavků: Tónování (1:3): 50 ml barvy + 150 ml peroxidu 10 VOL – doba působení 20 minut Přeliv (1:1,5): 50 ml barvy + 75 ml peroxidu 10 VOL – doba působení 10-25 minut Barvení (1:1,5): 50 ml barvy + 75 ml peroxidu 20 VOL – doba působení 30-35 minut Zesvětlování (1:2): 50 ml barvy + 100 ml peroxidu 30 VOL / 40 VOL – doba působení 40-50 minut Upozornění: Při použití produktu může nastat alergická reakce. Proto doporučujeme vykonat nejprve zkoušku citlivosti. Nepoužívejte na obočí a řasy. Při vniknutí do očí ihned vypláchněte dostatečným množstvím teplé vody a případně vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 5726
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional
Sinergy Cosmetics Sinergy Hair Color Professional
105