Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g – Melírovací prášek

365 

Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g – Melírovací prášek od známého dodavatele Sinergy Cosmetics . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g – Melírovací prášek levně za 365 Kč.

Katalogové číslo: 6702 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g – Melírovací prášek s pečetí kvality od Sinergy Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Maximálně výkonný, praktický, rychlý a šetrný, to vše je kompaktní zesvětlovací prášek od značky Sinergy. Během doby působení nestéká, nebobtná, ani se nezahřívá. Obsahuje řadu přírodních látek, které o vlasy pečují, vyživují je a zabraňují nežádoucímu poškození. Aktivní složky: Kukuřičný protein – zajistí skvělý čistící a zjemňující účinek. Hedvábné bílkoviny z kokonu bource morušového – složka, která se stará o hloubkovou regeneraci vlasů. Kationtový derivát guarové gumy – s vysoce obnovujícím a kondicionačním efektem, vlasy účinně chrání. Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6702
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g - Melírovací prášek
Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante White Compatto 500g – Melírovací prášek
365