Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml – Hydratační olej na suché vlasy

239 

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml – Hydratační olej na suché vlasy od společnosti s předním postavením na trhu Sinergy Cosmetics je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml – Hydratační olej na suché vlasy výhodně za super cenu 239 Kč.

Katalogové číslo: 8033745727170 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml – Hydratační olej na suché vlasy od známé značky Sinergy Cosmetics lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Suché a unavené vlasy dostanou s hydratačním olejíčkem maximální dávku výživy. Řada obsažených aktivní složek se postará o správnou hydrataci, ochranu vlasů a jejich hebkost, sílu a lesk. Aplikujte do suchých či vlhkých vlasů přiměřené množství oleje. Neoplachujte. Aktivní složky: Mandlový olej – bohatý na Omega 3, 6 a 9, které zabraňují dehydrataci buněk a zajišťují regeneraci a normální funkci lipidové bariéry. Sacha inchi – s vysokým obsahem Omega 6 a 9 mastných kyselin, vitaminu A a E. Postará se o nezbytnou hydrataci. Zároveň přispívá k ochraně a regeneraci vlasové pokožky díky svým antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem. Esenciální oleje z pačuli a máty – mají osvěžující, výživný a ochranný efekt. Bi.O LINE OD SINERGY COSMETICS Filosofie přírodní péče B.IO z Itálie je šetrná k ekologii a k člověku. Vysoce účinná kosmetika, která využívá surovin odvozených od botanických, obnovitelných a udržitelných substancí je oceňována v organických kadeřnických salonech. Všechny produkty obsahují účinné látky a rostlinné vůně pouze z rostlin a květin z certifikovaného ekologického zemědělství, neobsahuje SLES, SLS, parabeny, barviva, PEG a všechny produkty jsou biodegradovatelné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745727170
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Typ vlasů Suchý vlas. Řada Sinergy B.iO. Kolekce Sinergy B.iO Moisturizing.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml - Hydratační olej na suché vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Moisturizing Drops 50ml – Hydratační olej na suché vlasy
239