Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer

1267 

Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer od společnosti s předním postavením na trhu Silk`n je momentálně ve výhodné akci. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer cenově vychází na 1267 Kč.

Popis

Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer od této přední společnosti Silk`n je k dostání online za výhodnout cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Iontový vysoušeč vlasů SilkyLocks 2 200 W je inovativní iontový vysoušeč vlasů, jenž umožňuje rychlejší vysoušení a úpravu účesu, aniž by došlo k vysušení vlasů nebo poškození. Krepatění je eliminováno a úroveň vlhkosti vašich vlasů zůstává optimálně v rovnováze. Díky přiloženému koncentrátoru a difuzéru můžete vlasy upravovat velmi přesně, nebo jim dodat větší objem. Výsledkem jsou krásné, lesklé a dokonale tvarované vlásky každý den. Kompaktní a lehký design Výkonný DC motor (2200 W / 110 km / h) 6 rychlostí, 8 stupňů pro nastavení tepla a Cool Shot Inteligentní dotykový displej Zahrnuje koncentrátor a difuzér Vysoušeč vlasů s iontovou technologií Vaše vlasy obsahují pozitivní i negativní ionty, ale činnosti, jako je česání nebo sušení ručníkem, způsobují rozpad negativních iontů, a pokud jsou ve vašich vlasech převážně kladné ionty, výsledkem jsou krepaté, suché, matné a statické vlasy. Aby se tomu zabránilo, je vysoušeč vlasů Silk”n SilkyLocks 2200 W vybaven technologií Ionic Technology. Při sušení vlasů se aktivují a distribuují negativní ionty, které vlasy optimálně kryjí a chrání, uzavírají vlasové kutikuly a zanechávají vaše vlasy měkké, lesklé a hebké na dotek. Technologie AOPP a EHD Vystavení vlasů příliš vysokým teplotám může ve velmi extrémních případech způsobit jejich vysušení nebo dokonce spálení. Ale s vysoušečem vlasů Silk”n SilkyLocks 2200 W se toho nebudete muset bát! Tento vysoušeč vlasů je vybaven technologiemi AOPP a EHD. Technologie AOPP (Active Overheating Protection) automaticky vypíná vysoušeč vlasů, aby byl chráněn před přehřátím. Po 15 minutách jej můžete znovu použít. EHD (Equilibrium Heat Distribution) udržuje teplo v rovnováze a chrání vlasy před spálením, zároveň je však rychleji je suší. Pohodlné sušení a styling Iontový vysoušeč vlasů Silk”n SilkyLocks 2200 W má kompaktní, lehký design a jeho použití je velmi snadné díky chytrému dotykovému displeji. Se 6 rychlostmi a 8 možnostmi pro nastavení tepla můžete upravit nastavení tohoto fénu tak, aby vyhovovalo vašim osobním přáním a potřebám. Silk”n SilkyLocks 2200W je dodáván s koncentrátorem pro narovnání a úpravu vlasů a difuzorem pro vytváření pružných objemných vln. Optimální ochrana Příliš mnoho tepla může vaše vlasy skutečně dehydratovat, takže jsou matné, krepaté a statické. Ale díky funkci Temperature Lock se s vysoušečem vlasů Silk”n SilkyLocks 2200W nemusíte bát. Tento vysoušeč vlasů rychle vysuší vaše vlasy při konstantní teplotě a udržuje rovnováhu vlhkosti vlasů. Po dokončení vysoušení vlasů použijte Cool Shot – studený proud vzduchu, který uzavře vlasové kutikuly, díky čemuž budou vaše vlasy ještě lesklejší.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856055302
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer
Silk`n Vysoušeč vlasů SilkyLocks 2200W Ionic Hair Dryer
1267