Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 250 ml

376 

Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 250 ml od kvalitní značky Sebastian Professional . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 250 ml zrovna nyní za cenu 376 Kč.

Katalogové číslo: 4015600054960 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 250 ml od této značky Sebastian Professional je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Regenerační kondicionér pečuje o suché, roztřepené a chemicky ošetřené vlasy. Hloubkově o vlasy pečuje, zaceluje je a posiluje.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sebastian Professional
  • EAN: 4015600054960
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Pro roztřepené konečky, Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené
Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 250 ml
376