Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 1000 ml

965 

Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 1000 ml od tohoto výrobce Sebastian Professional , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 1000 ml – zboží máme ted u nás za 965 Kč.

Katalogové číslo: 3614228810487 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 1000 ml od této značky Sebastian Professional je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Regenerační kondicionér pečuje o suché, roztřepené a chemicky ošetřené vlasy. Hloubkově o vlasy pečuje, zaceluje je a posiluje.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sebastian Professional
  • EAN: 3614228810487
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Pro roztřepené konečky, Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené
Sebastian Professional Kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Penetraitt (Conditioner) 1000 ml
965