Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 200 ml

269 

Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 200 ml od tohoto skvělého výrobce Schwarzkopf Professional je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 200 ml ve skvělé akci za 269 Kč.

Katalogové číslo: 4045787726794 Kategorie: , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 200 ml od této přední společnosti Schwarzkopf Professional lze pořídit u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Maska poskytuje péči a kontrolu, která je potřebná pro obtížně upravitelné, krepaté nebo lámavé vlasy. Intenzivní receptura ošetřujících látek, babassu oleje a veganského keratinu se stará o potřeby vlasů a pomáhá vytvářet nejen hladký, lesklý povrch vlasů, ale zajišťuje také zdravější a zpevněné vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787726794
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 500 ml
Schwarzkopf Professional Vyživující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy BC Bonacure Frizz Away (Treatment) 200 ml
269