Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml

217 

Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml od značky se skvělou pověstí Schwarzkopf Professional lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml aktuálně za super cenu 217 Kč.

Katalogové číslo: 4045787666205 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml od výrobce se skvělou pověstí Schwarzkopf Professional lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! Suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách! Tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt. Navrátí jim požadovaný objem, poskytne spoustu struktury a jemnou kontrolu. Dokonce i mastné vlasy budou opět vypadat svěže a plné energie! Vhodné i pro muže. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Schwarzkopf Professional .

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787666205
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Suchý”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml
Schwarzkopf Professional Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust 300 ml
217