Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 250 ml

209 

Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 250 ml od známé kvalitní značky Schwarzkopf Professional je k dostání levně a pohodlně online. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 250 ml levně za cenu 209 Kč.

Katalogové číslo: 4045787724653 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 250 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Schwarzkopf Professional lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Tento šampon Schwarzkopf je speciálně vyvinutý pro chemicky nebo mechanicky poškozené a narušené vlasy, které naléhavě potřebují opravu a záchranu. Vyživující šampon obnovuje vnitřní strukturu vlasů tím, že vyplňuje strukturální mezery. Veganský keratin opravuje poškozený povrch vlasů a zlepšuje pevnost a pružnost. Výrobek neobsahuje SLS/SLES, silikony a umělá barviva.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787724653
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 1000 ml
Schwarzkopf Professional Regenerační šampon pro poškozené vlasy Repair Rescue (Shampoo) 250 ml
209