Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 1000 ml

574 

Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 1000 ml od naší známé značky Schwarzkopf Professional je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 1000 ml – nyní pořídíte za 574 Kč.

Katalogové číslo: 4045787723915 Kategorie: , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 1000 ml od známého předního výrobce Schwarzkopf Professional je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Regenerační kondicionér posiluje vlasovou strukturu, opravuje povrch a vrací vlasy do zdravého stavu. Již po první aplikaci jsou vlasy znatelně zdravější. Jeho lehké složení usnadňuje rozčesávání a okamžitě uzavírá povrch vlasů, aniž by vlasy zatěžovalo.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787723915
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 200 ml
Schwarzkopf Professional Kondicionér pro poškozené vlasy Repair Rescue (Conditioner) 1000 ml
574