Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 200 ml

229 

Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 200 ml od značky Schwarzkopf Professional je u nás k dostání za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 200 ml právě teď za cenu 229 Kč.

Katalogové číslo: 4045787723717 Kategorie: , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 200 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Schwarzkopf Professional je právě teď u nás za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Krémový kondicionér jemně hydratuje a upravuje normální až suché vlasy, které jsou lámavé a náchylné ke krepatění. Kondicionér s obsahem glycerolu doplňuje vlhkost a zabraňuje dehydrataci. Zlepšuje elasticitu, poddajnost a usnadňuje rozčesávání vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787723717
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy suché, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 1000 ml
Schwarzkopf Professional Kondicionér pro normální až suché vlasy Moisture Kick (Conditioner) 200 ml
229