Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Yellow

460 

Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Yellow od výrobce se skvělou pověstí Schwarzkopf Professional je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Yellow – nakoupíte u nás nyní za 460 Kč.

Katalogové číslo: 4045787533958 Kategorie: , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Yellow od značky Schwarzkopf Professional je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Chroma ID Intense Bonding Color Mask je velmi intenzivní maska pro výrazné, barevné výsledky s maximálním pečujícím účinkem. Díky technologii Bond Enforcing posiluje strukturální vazby a podporuje silnější vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787533958
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Red
Schwarzkopf Professional Intenzivní barvicí maska na vlasy Chroma ID (Intense Bonding Color Mask) 280 ml Yellow
460