Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 250 ml

194 

Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 250 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Schwarzkopf Professional je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 250 ml aktuálně za super cenu 194 Kč.

Katalogové číslo: 4045787726152 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 250 ml od tohoto výrobce Schwarzkopf Professional lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Šampon Clean Balance odstraňuje nahromaděné zbytky produktů a nečistoty a dodává pokožce hlavy a vlasům neuvěřitelně svěží a čistý pocit. Chrání vlasy před nečistotami a zároveň je vyživuje. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787726152
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 1000 ml
Schwarzkopf Professional Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo) 250 ml
194