Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 200 ml

237 

Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 200 ml od spolehlivého výrobce Schwarzkopf Professional je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 200 ml za super cenu 237 Kč.

Katalogové číslo: 4045787724912 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 200 ml od skvělé značky Schwarzkopf Professional je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Lehký kondicionér s gelovou texturou pro jemné vlasy. Zlepšuje objem a zanechává vlasy plnější až na 48 hodin. Kondicionér neobsahuje silikony a umělá barviva.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf Professional
  • EAN: 4045787724912
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 1000 ml
Schwarzkopf Professional Gelový kondicionér pro objem jemných vlasů Volume Boost (Jelly Conditioner) 200 ml
237