Schwarzkopf Osis Dust It 10g – Matující pudr pro zvětšení objemu

236 

Schwarzkopf Osis Dust It 10g – Matující pudr pro zvětšení objemu od známé kvalitní značky Schwarzkopf je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Schwarzkopf Osis Dust It 10g – Matující pudr pro zvětšení objemu výhodně ted u nás za 236 Kč.

Katalogové číslo: 4045787363104 Kategorie: , Štítek:

Popis

Schwarzkopf Osis Dust It 10g – Matující pudr pro zvětšení objemu od značky Schwarzkopf je k dostání teď opravdu levně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Lehký matující stylingový pudr s multifunkčním účinkem. Jemný matující efekt. Všestranný efekt kontroly:čím více přípravku aplikujete, tím větší kontrolu získáte. Stupeň kontroly 1. Kontrola + zvýraznění vybraných partií. Dlouhotrvající fixace + struktura. Inovativní složení s křemičitanem, který dodává účesu výrazný matující efekt + objem, což dělá z tohoto přípravku jedinečný výrobek, který prostě musíte mít! Neuvěřitelný objem !!! Přirozený pocit z vlasů. Použití: Před použitím jemně protřepejte, poté nasypte potřebné množství na vybrané partie. Čím více přípravku aplikujete, tím větší objem získáte.

 

Informace o produktu

  • Značka: Schwarzkopf
  • EAN: 4045787363104
  • Další vlastnosti: Objem 10 g. Styling Pro objem vlasů. Řada Schwarzkopf Osis.  . . . . . . . . .
Schwarzkopf Osis Dust It 10g - Matující pudr pro zvětšení objemu
Schwarzkopf Osis Dust It 10g – Matující pudr pro zvětšení objemu
236