Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 250 ml

313 

Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 250 ml od značky Sachajuan je právě teď u nás za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 250 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 313 Kč.

Katalogové číslo: 7350016331760 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 250 ml od našeho předního výrobce Sachajuan je k dostání výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Kondicionér s technologií Ocean Silk a přírodními rostlinnými bílkovinami vytváří objem, strukturu a sílu. Zvlhčuje vlasy, chrání je a usnadňuje rozčesávání bez toho, aniž by je zatěžoval.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sachajuan
  • EAN: 7350016331760
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem, Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 1000 ml
Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 250 ml
313