Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 100 ml

159 

Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 100 ml od přední značky Sachajuan je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 100 ml na našich stránkách za 159 Kč.

Katalogové číslo: 7350016331814 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 100 ml od našeho známého výrobce Sachajuan je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Kondicionér s technologií Ocean Silk a přírodními rostlinnými bílkovinami vytváří objem, strukturu a sílu. Zvlhčuje vlasy, chrání je a usnadňuje rozčesávání bez toho, aniž by je zatěžoval.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sachajuan
  • EAN: 7350016331814
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem, Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 1000 ml
Sachajuan Objemový kondicionér pro jemné vlasy (Ocean Mist Volume Conditioner) 100 ml
159