Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 250 ml

300 

Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 250 ml od této značky Sachajuan jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 250 ml zrovna nyní za cenu 300 Kč.

Katalogové číslo: 7350016332057 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 250 ml od značky s dlouholetou tradicí Sachajuan je právě teď za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Kondicionér dodává jemným vlasům objem a poskytuje jim intenzivní výživu. Definuje strukturu a chrání vlasy před vlivy vnějšího prostředí a tepelnou úpravou. Zesiluje lesk vlasů a dodává jim potřebnou hydrataci. Nezatěžuje vlasy, provzdušňuje je a usnadňuje jejich rozčesávání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sachajuan
  • EAN: 7350016332057
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro objem, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 100 ml
Sachajuan Kondicionér pro jemné vlasy (Thickening Conditioner) 250 ml
300