Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chocolate

204 

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chocolate od spolehlivé značky Revolution Haircare lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chocolate levně za 204 Kč.

Katalogové číslo: 5057566549608 Kategorie: , Štítek:

Popis

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chocolate od skvělé značky Revolution Haircare je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Barva poskytuje zvýraznění vašich vlasů inovativní ochranou a péčí jako v salonu. Vyživuje a posiluje vlasy, pomáhá je chránit před lámáním, působí na obnovu poškozených vlasů a zlepšuje jejich texturu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution Haircare
  • EAN: 5057566549608
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Iced Chocolate
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chocolate
204