Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chestnut

204 

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chestnut od značky se skvělou pověstí Revolution Haircare , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chestnut v současnosti pořídíte za cenu 204 Kč.

Katalogové číslo: 5057566549615 Kategorie: , Štítek:

Popis

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chestnut od skvělé a známé značky Revolution Haircare lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Barva poskytuje zvýraznění vašich vlasů inovativní ochranou a péčí jako v salonu. Vyživuje a posiluje vlasy, pomáhá je chránit před lámáním, působí na obnovu poškozených vlasů a zlepšuje jejich texturu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution Haircare
  • EAN: 5057566549615
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Iced Chocolate
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Chestnut
204