Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Champagne

215 

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Champagne zboží dodává Revolution Haircare . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Champagne v současnosti za 215 Kč.

Katalogové číslo: 5057566549585 Kategorie: , Štítek:

Popis

Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Champagne od spolehlivé značky Revolution Haircare lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Barva poskytuje zvýraznění vašich vlasů inovativní ochranou a péčí jako v salonu. Vyživuje a posiluje vlasy, pomáhá je chránit před lámáním, působí na obnovu poškozených vlasů a zlepšuje jejich texturu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution Haircare
  • EAN: 5057566549585
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Iced Chocolate
Revolution Haircare Barva na vlasy Plex (Bond Restore Toner Kit) 90 ml Champagne
215