Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml

453 

Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml od dodavatele se skvělou pověstí Revalid je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml cenově vychází na 453 Kč.

Katalogové číslo: 7640123391642 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml od výrobce s dlouholetou historií Revalid je k dostání levně a pohodlně online. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Stimulující šampon nabízí optimální péči pro posílení vlasů a přípravu na ošetření proti jeji vypadávání. Obsahuje Redensyl®, inovativní látku, která stimuluje kmenové buňky a tím obnovuje a urychluje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu. Aktivní látky: extrakt z pelyňku ze Švýcarských Alp – chrání pokožku před nadměrným mazem, panthenol – obnovuje poškozené vlasy a zmírňuje podráždění pokožky, aminokyseliny – vyživují vlasy, zvláčňují a stimulují pokožku hlavy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revalid
  • EAN: 7640123391642
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vypadávající”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Pro hydrataci, Proti padání vlasů, Pro snížení mazu, Vyživující”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml
Revalid Šampon pro růst vlasů Stimulating Shampoo 200 ml
453