Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml

357 

Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml značky Revalid je u nás za výhodnou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml – můžete mít za 357 Kč.

Katalogové číslo: 7640123391802 Kategorie: , Štítek:

Popis

Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Revalid jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Obnovující maska na vlasy Repair Mask je obohacena o ošetřující složky (panthenol, alantoin, pšeničné proteiny, extrakt z ovsa a deriváty aminokyselin), posiluje a regeneruje poškozené vlasy, dodává jim potřebnou pružnost, jemnost a lesk. Pravidlené používání snižuje napětí, lámavost a třepení vlasů. Je určen pro všechny typy vlasů, zejména poškozené a lámavé vlasy. Neobsahuje barviva.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revalid
  • EAN: 7640123391802
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml
Revalid Obnovující maska na vlasy Repair Mask 150 ml
357