Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml

549 

Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml od této značky Redken , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml k sehnání zrovna v akci za 549 Kč.

Katalogové číslo: 3474637126759 Kategorie: , Štítek:

Popis

Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml zboží dodává Redken , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Matte Clay přináší dlouhotrvající matný efekt a odolnost vůči vlhku za účelem zdůraznění textury vlasů v podobě tvarovacího a fixačního krémového jílu. Nelepivý jíl má vysokou přilnavost, ale zároveň se neodlupuje z vlasů. Je ideálním řešením pro krátké střihy pro muže i ženy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Redken
  • EAN: 3474637126759
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Tvarující, Dlouhotrvající, Matující”}}.  . . . . . . . . .
Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml
Redken Vlasový jíl Matte Clay (Strong Hold Texturizing Clay) 75 ml
549