Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml – nové balení

539 

Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml – nové balení od značky Redken je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml – nové balení aktuálně zrovna za 539 Kč.

Katalogové číslo: 3474636961030 Kategorie: , Štítek:

Popis

Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml – nové balení značky s tradicí a dobrou pověstí Redken je u nás za bezkonkurenční cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Uhlazující, hydratační a tepelně ochranný krém proti krepatění. Poskytuje ochranu před vysokými teplotami ze stylingových přístrojů až do 230˚C. Krotí vzpurné a rebelující prameny a zajišťuje hladký finiš. Dodává hebkost, hladkost a lesk. Vhodné pro všechny typy krepatých vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Redken
  • EAN: 3474636961030
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml - nové balení
Redken Uhlazující krém s tepelnou ochranou Frizz Dismiss (Rebel Tame Heat Protective Crem) 250 ml – nové balení
539