Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml – nové balení

460 

Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml – nové balení od tohoto výrobce Redken , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml – nové balení výhodně za skvělou cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 3474636920211 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml – nové balení od společnosti se zárukou kvality Redken je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Šampon s biotinem Extreme Length Shampoo posiluje poškozené vlasy a podporuje růst vlasů. Jemně čistí vlasy a napomáhá předcházet poškození. Zaceluje roztřepené konečky a obnovuje vnitřní texturu vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Redken
  • EAN: 3474636920211
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro roztřepené konečky”}}.  . . . . . . . . .
Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml - nové balení
Redken Šampon pro posílení dlouhých a poškozených vlasů Extreme Length (Shampoo with Biotin) 300 ml – nové balení
460