Redken Lamelární voda pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Lamellar Water Treatment) 200 ml

712 

Redken Lamelární voda pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Lamellar Water Treatment) 200 ml od známého dodavatele Redken je právě nyní na našich stránkách v akci. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Redken Lamelární voda pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Lamellar Water Treatment) 200 ml ve slevě pouze nyní za 712 Kč.

Katalogové číslo: 884486456168 Kategorie: , Štítek:

Popis

Redken Lamelární voda pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Lamellar Water Treatment) 200 ml od dodavatele s dlouholetou historií Redken je u nás za výhodnou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Zesvětlované vlasy jsou často křehké, oslabené a poškozené. Ne vždy je ale poškození viditelné na první pohled. Přesto tam je. Takové vlasy trpí sklonem k lámání, třepení nepoddajnosti a vysušení. Redken naštěstí nabízí unikátní řadu, která poškození ze zesvětlování dokáze okamžitě zvrátit již po jediném použití. Lamelární voda Extreme Bleach Recovery s Cica (Centella Asiatica) funguje jako tekutý kondicionér, který se při kontaktu s mokrým vlasem zahřívá a proniká přímo do místa poškození vlasu. Tekutá textura okamžitě zaceluje póréznosti vlasů a obnovuje jejich nezvratné poškození. Rozdělte si vlasy na sekce a aplikujte po celé délce. Rozdělení na sekce pomůže aplikovat přiměřené množství produktů a korigovat snáze jeho aplikaci. Z výsledku budete nadšeni. Viditelné ihned po 1. umytí vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Redken
  • EAN: 884486456168
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vody”}}.  . . . . . . . . .
Redken Lamelární voda pro zesvětlené
Redken Lamelární voda pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Lamellar Water Treatment) 200 ml
712