Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Cica Cream) 150 ml

511 

Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Cica Cream) 150 ml od společnosti s úžasnou pověstí Redken je momentálně ve výhodné akci. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Cica Cream) 150 ml za bezkonkureční cenu 511 Kč.

Katalogové číslo: 884486456175 Kategorie: , Štítek:

Popis

Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Cica Cream) 150 ml od výrobce s dlouholetou historií Redken , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Zesvětlované vlasy jsou často křehké, oslabené a poškozené. Ne vždy je ale poškození viditelné na první pohled. Přesto tam je. Takové vlasy trpí sklonem k lámání, třepení nepoddajnosti a vysušení. Redken naštěstí nabízí unikátní řadu, která poškození ze zesvětlování dokáze okamžitě zvrátit již po jediném použití. Bezoplachový krém Extreme Bleach Recovery obsahuje unikátní složení s Cica (Centella Asiatica) pro zesvětlené, křehké a jemné vlasy. Okamžitě zvyšuje odolnost vlasů po zesvětlování a redukuje jejich krepatění. Obnovuje i nezvratné poškození a navrací vlasům jejich opětovné zdraví, hebkost a lesk. Používejte bezoplachovou péči Cica krém jako ucelený systém spolu se šamponem a lamelární vodou Extreme Bleach Recovery. Bezoplachový krém lze používat také jako stylingový produkt i na suché vlasy. Produktu stačí opravdu i minimální množství pro maximální výsledný efekt.

 

Informace o produktu

  • Značka: Redken
  • EAN: 884486456175
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro roztřepené konečky”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené
Redken Cica bezoplachový krém pro zesvětlené, jemné a křehké vlasy Extreme Bleach Recovery (Cica Cream) 150 ml
511