Radico Přírodní barva na vlasy – popelavá blond BIO 100 g

315 

Radico Přírodní barva na vlasy – popelavá blond BIO 100 g od skvělého výrobce Radico , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Radico Přírodní barva na vlasy – popelavá blond BIO 100 g právě nyní za 315 Kč.

Katalogové číslo: 8902670020727 Kategorie: , Štítek:

Popis

Radico Přírodní barva na vlasy – popelavá blond BIO 100 g od značky s dlouholetou tradicí Radico je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

První ryze přírodní barva na vlasy ve 100% BIO kvalitě . Léčivý rituál, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí. Lesklé, silné, zdravé navenek i uvnitř. Barva v průměru vydrží 2-3 týdny a s dlouhodobým barvením se navíc doba zvyšuje. • Barva efektivně kryje šediny hned při první aplikaci. Myslete ale na to, že výsledný odstín může být o něco světlejší než u vlasů s pigmentem. Jako názorná ukázka slouží barevná paleta v galerii produktu. • Pokud máte velké množství šedých nebo bílých vlasů, doporučuje se udělat dvě kola aplikace barvy s rozestupem 24 hodin. • Myslete na to, že barva je čistě přírodní. Pokud tedy chcete docílit změny svého přirozeného odstínu vlasů, je potřeba trocha trpělivosti. Odstín se reálně začne měnit po několikáté aplikaci. Barva totiž neproniká do struktury vlasů, ale tvoří tenký obal kolem vlasu. Čím silnější obal je, tím výraznější je výsledný odstín. Pokud máte například tmavě hněvé vlasy a chcete docílit vínového odstínu, nejprve budete pozorovat možná jen červenavé odlesky. Po několika opakováních už bude vínový odstín výraznější. • Počítejte s tím, že barva se bude ještě pár dní po aplikaci vyvíjet. Přesněji řečeno tmavnout. Počkejte tedy alespoň 3 dny, kdy už bude odstín finální. • Pokud jste si dosud vlasy barvili chemickými barvami, počítejte s tím, že může chvilku trvat, než s Radico barvou docílíte požadovaného odstínu. Příroda si s chemií poradí, ale chce to čas. Můžete ze začátku provést 2-3 aplikace za sebou v rozmezí 24 hodin. • Mějte na paměti, že výsledná barva vždy závisí taky na vaší přirozené barvě vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Radico
  • EAN: 8902670020727
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Granuláty a prášky”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”BIO, Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Sypký”}}.  . . . . . . . . .
Radico Přírodní barva na vlasy - popelavá blond BIO 100 g
Radico Přírodní barva na vlasy – popelavá blond BIO 100 g
315