Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml

370 

Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml od dodavatele s dobrým jménem Pura Kosmetica je k sehnání u nás za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml momentálně k dispozici za 370 Kč.

Katalogové číslo: 8021694074186 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml od přední značky Pura Kosmetica , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Dodává vlasům pevnost a objem. Má pH 5,00 – 6,00. Čistí, hydratuje a chrání vlasy, neutralizuje žluté odlesky, aniž by vlasy zatěžoval. Komplex Keraplex vyživuje vlasy do hloubky posílením vlasového vlákna, zatímco fialové pigmenty působí proti nežádoucím žlutooranžovým odstínům, pro dlouhotrvající studené odlesky. Je určený pro všechny blond vlasy, přírodní, barvené i odbarvené, melírované, bílé a přírodní šedé.

 

Informace o produktu

  • Značka: Pura Kosmetica
  • EAN: 8021694074186
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy šedé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro objem, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml
Pura Kosmetica Šampon proti žloutnutí vlasů Blond Life (Anti-Yellow Shampoo) 250 ml
370