PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením

99 

PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením od značky s dobrým jménem PePe Professional , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením právě nyní za 99 Kč.

Katalogové číslo: 5162 Kategorie: , Štítek:

Popis

PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením od tohoto skvělého výrobce PePe Professional – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Barvící set určený k barvám Lovin a barvám Black pro permanentní barvení vlasů se zesvětlením. Výběr nejvhodnějších pomůcek pro každé barvení. Delux set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskluzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 9%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 150 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šetrný balzám na vlasy Affinage Nutri-Restore 100ml s kyselým pH 3,5-4,5 a formulí na ochranu barvy, ideální jako péče po barvení. Standardní set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskuzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 9%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 150 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šampon a maska s kyselým pH 3,5-4,5 s formulí na ochranu barvy 10ml + 10ml.

 

Informace o produktu

  • Značka: PePe Professional
  • EAN: 5162
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% - Barvení se zesvětlením
PePe Professional Barvící Set Lovin/Black 9% – Barvení se zesvětlením
99