PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% – Barvení bez zesvětlování

99 

PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% – Barvení bez zesvětlování od kvalitní společnosti PePe Professional , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% – Barvení bez zesvětlování právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.

Katalogové číslo: 5146 Kategorie: , Štítek:

Popis

PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% – Barvení bez zesvětlování od tohoto předního výrobce PePe Professional je k získání právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Barvící set určený k barvám BES Hi-Fi a barvám Nouvelle pro permanentní barvení vlasů bez zesvětlování. Výběr nejvhodnějších pomůcek pro každé barvení. Delux set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskluzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 6%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 100 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šetrný balzám na vlasy Affinage Nutri-Restore 100ml s kyselým pH 3,5-4,5 a formulí na ochranu barvy, ideální jako péče po barvení. Standardní set obsahuje: Misku na míchání barvy o objemu 250ml s antiskuzným kroužkem na spodní straně bez ručky. Profesionální barvící štětec. Vysoce účinný vyvíjející oxidant síly 6%, šetrný k vlasům i k pokožce hlavy, 100 ml. Latexové jednorázové rukavice, velikost M. Šampon a maska s kyselým pH 3,5-4,5 s formulí na ochranu barvy 10ml + 10ml.

 

Informace o produktu

  • Značka: PePe Professional
  • EAN: 5146
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% - Barvení bez zesvětlování
PePe Professional Barvící Set BES/Nouvelle 6% – Barvení bez zesvětlování
99