Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 250 ml

525 

Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 250 ml od přední značky Paul Mitchell je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 250 ml stojí u nás 525 Kč.

Katalogové číslo: 9531131818 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 250 ml od známé značky Paul Mitchell , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Každodenní kondicionér pečuje o vlasy a zanechává je hladké a snadno upravitelné. Nasycený organickým, za studena lisovaným arganovým olejem a šťavnatou aloe vera, zlepšuje pružnost a dodává vlasům zdravý vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Mitchell
  • EAN: 9531131818
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 1000 ml
Paul Mitchell Kondicionér pro každodenní použití Clean Beauty (Everyday Conditioner) 250 ml
525