Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml

999 

Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml od značky s dobrým jménem Oribe je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml právě nyní za 999 Kč.

Katalogové číslo: 811913010945 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml od přední značky Oribe . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Jemná stylingová pasta s lehkou fixací zaručí tvar a definici vašemu účesu. Dodává hydrataci, jemný lesk a zlepšuje ovladatelnost vlasů. Aktivní látky: Oribe Signature Complex – chrání vlasy před oxidačním stresem, fotostárnutím a zhoršením přírodního keratinu, pšeničné aminokyseliny – vytvářejí jedinečná elastická vlákna, která vytvářejí vzdušný styling, bambucký olej – dodává lesk a zlepšuje ovladatelnost, pro-vitamin B5 – zahušťuje, upravuje a zvyšuje objem, vitamin E – zvlhčuje, upravuje a dodává antioxidační vlastnosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oribe
  • EAN: 811913010945
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Pro objem, Tvarující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pasty”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml
Oribe Stylingová pasta na vlasy Fiber Groom (Elastic Texture Paste) 50 ml
999