Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml

1161 

Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml od tohoto předního výrobce Oribe . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml aktuálně výhodně za 1161 Kč.

Katalogové číslo: 811913017289 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml od výrobce s dobrým jménem Oribe , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Vlasový krém bohatý na čisticí oleje, výtažky z citrusových plodů a osvěžující esenci vody a máty, která jemně čistí prameny a dodává energii pokožce hlavy a zároveň chrání barvu, eliminuje krepatění a hydratuje. Vhodný pro všechny typy vlasů, zejména kudrnaté, hrubé a strukturované. Aktivní látky: Oribe Signature Complex – chrání vlasy před oxidačním stresem, fotostárnutím a zhoršením přírodního keratinu, ovocné výtažky a čisticí oleje – jemně odstraňují usazeniny, nečistoty, osvěžující vodní mátová esence – poskytuje okamžitý uklidňující pocit a aromatický zážitek, kofein – dodává energii pokožce hlavy a omlazuje vlasové folikuly, kokosový olej – hloubkově zvlhčuje vlasy a zároveň posiluje a chrání před poškozením, extrakt z listů artyčoku – doplňuje suché, poškozené a matné vlasy a zlepšuje jejich hladkost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oribe
  • EAN: 811913017289
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml
Oribe Hydratační krém pro kudrnaté a hrubé vlasy (Cleansing Creme for Moisture and Control) 250ml
1161