Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml

1245 

Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml od značky s dlouholetou historií Oribe – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml – nyní zakoupíte od 1245 Kč.

Katalogové číslo: 811913012789 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml od známého výrobce Oribe je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Pusťte se do hloubky, očistěte vlasy a pokožku hlavy, aniž byste zbavili jejich podstaty. Sopečný popel napájí tuto detoxikační pěnu, která odstraňuje nečistoty, maz a usazeniny produktů. Vlasy jsou obnovené a zářivé. Aktivní látky: Oribe Signature Complex – chrání vlasy před oxidačním stresem, fotostárnutím a zhoršením přírodního keratinu, extrakt z ovoce z papáji – obsahuje živiny, minerály a enzymy, vyhlazuje vlasovou kutikulu a zanechává ji viditelně zdravěji vypadající, sopečný popel – jemně exfoliuje vlasové prameny a pokožku hlavy, odstraňuje nečistoty, mastnotu a nahromadění produktu, extrakt z mořské řasy – čistí pokožku hlavy a póry, eukalyptus – posiluje pokožku hlavy, extrakt ze zeleného čaje – posiluje každý pramen vlasů a chrání jej před poškozením a zlomením.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oribe
  • EAN: 811913012789
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Pěnový”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml
Oribe Hloubkově čisticí šampon (The Cleanse Clarifying Shampoo) 200 ml
1245