Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm

465 

Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm s pečetí kvality od Olivia Garden je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm , zboží pořídíte ted u nás za 465 Kč.

Popis

Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm od dodavatele s dobrým jménem Olivia Garden lze pořídit u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Vynikající stylingový kartáč z řady Black Label je vybaven antistatickými a ionizačními nylonovými štětinami, které zaručují bezpečnost vlasů a dodávají jim hydrataci, krásný lesk a pružnost. Kartáč je ideální pro vlasy, které jsou často vysušené a upravované, a poskytuje jim náležitou ochranu. Nano-termální tělo s velkými otvory optimálně distribuuje teplo, díky čemuž zajišťuje rovnoměrné rozložení proudění vzduchu a zkracující dobu sušení vlasů. Ergonomický rukojeť perfektně padne do ruky a díky lehké konstrukci nepřetěžuje zápěstí. Kartáč je vybaven vyjímatelnou špejlí, která vám pomůže při úpravě účesu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343008824
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm
Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 54 mm
465