Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm

411 

Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm od značky se skvělou pověstí Olivia Garden , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm aktuálně za 411 Kč.

Popis

Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm od spolehlivého výrobce Olivia Garden , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Vynikající stylingový kartáč z řady Black Label je vybaven antistatickými a ionizačními nylonovými štětinami, které zaručují bezpečnost vlasů a dodávají jim hydrataci, krásný lesk a pružnost. Kartáč je ideální pro vlasy, které jsou často vysušené a upravované, a poskytuje jim náležitou ochranu. Nano-termální tělo s velkými otvory optimálně distribuuje teplo, díky čemuž zajišťuje rovnoměrné rozložení proudění vzduchu a zkracující dobu sušení vlasů. Ergonomický rukojeť perfektně padne do ruky a díky lehké konstrukci nepřetěžuje zápěstí. Kartáč je vybaven vyjímatelnou špejlí, která vám pomůže při úpravě účesu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343008817
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm
Olivia Garden Kulatý kartáč Black Label Thermal 44 mm
411